Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 20.11.2017
Aktuální nabídka

Zaplavte si v informačním centru

Email Tisk


abazBazén ve Vysokém Mýtě se sice pomalu, ale jistě obléká do nových šatů. A kdo by si je nechtěl vyzkoušet! K tomu je však potřeba udělat první krok - a ten se nabízí v této chvíli v Turistickém informačním centru na náměstí Přemysla Otakara II.

Permanentní vstupenky do nového bazénu prodává od počátku listopadu právě infocentrum. Nabídka je jasná a srozumitelná: permanentky do bazénu (10 vstupů) pro dospělé za 630 korun, senioři a studenti si je pořídí za 540 korun. Stejný počet návštěv platí i pro saunování. Dospělí zaplatí 1300, senioři 1150 korun. 

Další možností je pak zakoupení dárkového šeku Sport/zdraví. Zájemce si při jeho pořízení v informačním centru sám zvolí částku, kterou chce na vylepšení kondice věnovat.

Platnost permanentních vstupenek je až do konce roku 2018. A podle aktuálních informací si bazén nové šaty oblékne v polovině února příštího roku!


 

Předprodej vstupenek

Email Tisk


P1060414GAIA MESIAH - koncert, pátek 17. 11. ve 20.00, M-klub

ŘEDITELSKÁ LÓŽE - divadelní představení, pondělí 20. 11. v 19.30, Šemberovo divadlo

STRÁŽCI GALAXIE VOL. 2 - kino, středa 22.11. v 19.00, Šemberovo divadlo

VOXEL #POPFOLKLORTOUR - koncert, pátek 24. 11. ve 20.00, M-klub

DNB NIGHT: COUNTERSTRIKE - dnb night, sobota 25. 11. ve 21.00, M-klub

JANEK LEDECKÝ ( KAMÍNEK & KORÁLEK ) - koncert, čtvrtek 7. 12., v 19.00 Šemberovo divadlo

HUDBA V GALERII/JITKA KATEŘINA PŘIBYLOVÁ - koncert, čtvrtek 7.12. v 19.30, Městská gálerie

JAMES HARRIES & hosté - koncert, sobota 9. 12. ve 20.00, M-klub

MŇÁGA & ŽDORP / SLAVÍ 30 LET - koncert, sobota 16. 12. ve 20.00, M-klub

 

Pořadatelem, spolupořadatelem těchto akcí je VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o.p.s. 

Online prodej vstupenek na www.mklub.cz a v informačních centrech ve Vysokém Mýtě a Litomyšli.         


 

EET v TIC s FIK - to je jako z Mládkovy písničky o zkratkách

Email Tisk


EET1Elektronická evidence tržeb (EET) ve druhé vlně, která zaplavila Česko, pronikla také do Turistického informačního centra (TIC) ve Vysokém Mýtě. Co to konkrétně znamená pro jeho návštěvníky a zákazníky?

Pokud si návštěvník pořídí suvenýr, dárkový předmět, mapu, knížku apod., tak dostane z druhé strany infopultu nejen zboží, ale i účtenku s důležitým a patřičným označením FIK (fiskální identifikační kód). Při pořízení jakékoliv vstupenky - do galerie či muzea, nebo na libovolnou kulturní akci, kterou pořádá místní M-klub - eventuálně pokud využije dalších služeb informačního centra (kopírování apod.), tak na tuto oblast se EET, a tím ani povinnost tisknout účtenku, v této chvíli nevztahuje.

Pokud však zákazník o ni projeví přání, může si ji odvézt jako jednu z nezapomenutelných vzpomínek na návštěvu Vysokého Mýta...


 

Předprodej vstupenek

Email Tisk


prodej vstupenekSCREAMERS - představení travesti skupiny - středa 29.11. v 19.00, Šemberovo divadlo 

 

Organizátorem těchto akcí jsou soukromé subjekty, nikoliv Vysokomýtská kulturní. 

       


 

Předprodej vstupenek - ROCK IS NOT DEAD

Email Tisk


rock2HORKÝŽE SLÍŽE/ZAKÁZANÝ OVOCE/MEAN MESSIAH, 1.12. v 19.00,KD Ústí nad Orlicí

http://www.rockisnotdead.cz/

 

 

 

 

 

 


 

Vymalujte si Vysoké Mýto

Email Tisk


omalDětské omalovánky s motivy Vysokého Mýta jsou pro děti nejen dokonalou zábavou, ale i poučením. Kromě devíti obrázků, na něž použijí všechny pastelky, které najdou doma, se něco dozví o historii města, vybarví si auto a autobus podle svých představ, budou hledat nejrychlejší cestu po autodromu. Autorkou omalovánek Poznej město Vysoké Mýto, které jsou nově v prodeji v informačním centru na náměstí Přemysla Otakara II. 96, je Veronika Balcarová. 


 

Dětský koutek a koutek pro kojící maminky s certifikací BABY FRIENDLY

Email Tisk


DSCN0922V dětském koutku, který se od 15. června 2015 pyšní certifikací Baby Friendly(přátelský k rodinám s dětmi), na děti čekají stavebnice, puzzle, autíčka, houpací koník, kočárek a domeček pro panenky, vláčkodráha, knížky, výtvarné potřeby, tabule s barevnými magnetkami, nechybí ani DVD s pohádkami.

Pro maminky je připraven oddělený kojící koutek, nabízíme možnost ohřátí kojenecké stravy v mikrovlnné troubě, k dispozici je přebalovací pult i nočník. Přístup s kočárkem je samozřejmostí.

Příjemné zázemí pro chvíli odpočinku čeká na Vaše děti přímo v centru města. Přijďte si koutek vyzkoušet, těšíme se na Vás. 

Celý článek...